Сторінка

Питання та відповіді

Як мені забронювати квартиру, будинок або міні-готель подобово , який мені підійшов для проживання?
- Для бронювання квартири подобово, будинку або приватного міні готелю в потрібному вам місті, необхідно зв'язатися з власником, контактні дані якого вказані в обраному вами об'єкті, а це є мобільний номер господаря і електронна поштова скринька (Email).
 
 
Який час заселення і виселення з обраного мною добового об'єкта?
- Стандартний час заселення в подобову квартиру, будинок або приватний міні-готель починається з 13-00, а виселення з об'єкта в 12-00 за українським часом. Такими стандартами за часом проживання курируються основна частина міст України і Автономної Республіки Крим. За всіма іншими деталаями згідно часу проживання, ви завжди зможете домовитися з власником житла окремо.
 
 
Яке число людей може проживати в добовій квартирі?
- В однокімнатній квартирі може проживати 2 людини, в двокімнатній квартирі 4 людини, трикімнатної 6 чоловік, а в чотирикімнатній до 8 осіб. І це не межа, є квартири, де обладнані додаткові спальні місця. Ці всі деталі вказані безпосередньо в описі обраної вами квартири.
 
 
Від яких факторів залежить цінова категорія квартири подобово, яка здається власником?
- Порядок цін, який встановлює господар в режимі онлайн, залежить від якості зробленого ним ремонту, наявності побутової техніки та місця розташування подобової квартири, будинку чи готелю.
 
 
Якою валютою можна оплатити за проживання в квартирі, добовому будинку або міні готелі?
- Для основної маси власником прийнятна оплата за житло в національній валюті - гривня, але можливий варіант оплати за попередньою домовленістю в американських доларах і євро за комерційним курсом банків в день заселення.
 
 
Чи можу я перед бронюванням мною об'єкта подобової нерухомості побачити його на власні очі?
- Такий варіант можливий за попередньою домовленістю з господарем. Даний час встановлює сам господар, коли об'єкт може бути вільним для перегляду, і не заселена іншими мешканцями.
 
 
Чи потрібна передоплата за обраний мною об'єкт проживання?
- Усі власники житла подобово, відносяться до передоплати по-різному. Для одних це обов'язкова умова при бронюванні об'єкта на короткий термін, а для інших немає. Передоплата першу добу проживання - це 100% гарантія, що у вас не зміняться плани після бронювання. Таким чином, власник страхує ваш приїзд в його обраний об'єкт нерухомості.
 
 
Як відбувається прибирання квартири?
- Квартира прибирається перед вашим приїздом, після виселення з неї, а якщо це більш тривале проживання, тоді за окремою домовленістю з господарем раз в 3-4 дня.