Квартири подобово Косонь без посередників від власника

В Косоньській громаді Берегівського району Закарпатської області України розташоване невеличке село Косонь. Знаходиться за 20 кілометрів від райцентру автошляхом Т 0707.

Косонь зігріває мандрівників у своїх басейнах температурою води до 42 С. Квартири подобово у Косоні допоможуть насолодитися природою та зміцнити здоров'я, бо мінеральні термальні води поряд із селом, збагачені залізом, цинком, кальцієм та іншими мікроелементами, зміцнюють здоров'я мандрівникам-туристам. Опорно-руховий апарат від цієї водички буде дуже вдячний, а ревматизм, хвороби нирок, артрит, радикуліт і навіть ожиріння лікуються. Нервова система нормалізується, підвищиться імунітет. Дубовий гай навколо зони відпочинку з джерелами створює неймовірну картину для очей.

Сьогодні населення села Косонь становить близько 2200 осіб, тому без проблем можна зняти квартиру або будинок подобово у Косоні від господарів.

FAQ - питання та відповіді

Як можна зняти квартиру подобово Косонь на ukraine-apartments.com.ua?

Ви можете зв'язатися безпосередньо з власником по телефону, по скайпу, по вайберу або використати форму відправки повідомлень.

Чи можу я здати квартиру подобово Косонь на ukraine-apartments.com.ua?

Так! Пройшовши просту реєстрацію Ви можете розмістити оголошення безкоштовно.

Скільки коштує оренда квартири подобово Косонь на ukraine-apartments.com.ua?

Наразі у нашому каталозі є оголошення від 200 до 4000 грн./добу.