вул Декабристів вул Пушкінська
Пропонуємо для проживання 2-х кімнатну квартиру, в якій Ви зможете відчути домашній затишок і комфорт. Неповторний імідж квартири, надає їй яскраву індивідуальність і неповторно
Завдяки дизайнерським рішенням і незвичайної плануванні, квартира простора, світла, з якісним ремонтом. Розташована в тихому центрі міста - в крокової доступності всі основні визначні пам'ятки, кращі ресторани і кафе міста, центри шопінгу і магазини.
Простора вітальня поєднана з кухнею, яка обладнана всім необхідним для приготування Ваших улюблених страв.
У зоні відпочинку є розкладний двоспальний диван, крісло-ліжко і плазмовий телевізор з кабельними і супутниковими каналами, WI-FI. Все обладнання нове і сучасне.
Велике ліжко (2000на 1800), розкладний диван і крісло ліжко в ізольованій кімнаті дозволять з комфортом відпочити після важкого дня і розслабитися перед плазмовим телевізором,
У ванній тепла підлога
Чи можемо розмістити до 8 осіб (2 2 2 1 1) з повноцінними спальними місцями
В 10м за охороною Автостив стоянка, у дворі зручна парковка
Видаємо документи про проживання.
Поселення в будь-який час доби