Стаття

Онлайн табло аеропорту Бориспіль прибуття і відправлення рейсів, розклад

 

Вашій увазі надається онлайн табло аеропорту "Бориспіль", за допомогою якого можна дізнатися розклад літаків, час відправлення і прибуття на сьогодні і завтра.

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» на сьогоднішній день є найбільшим в Україні, який забезпечує приблизно 65% пасажирських перевезень. Близько 50 зарубіжних і національних авіакомпаній здійснюють перевезення з аеропорту «Бориспіль». Має три пасажирські термінали і дві злітно-посадочні смуги.

Термінал «B» обслуговує в основному пасажирів, які мають намір подорожувати в межах України, а також частково обслуговує авіапасажирів міжнародних рейсів. У терміналі розташовані представництва різних авіакомпаній, туристичні фірми, бізнес-центр, камери схову, кафе, бари, магазини, а також є доступ в інтернет. Зона реєстрації складається з 43 стійок, 17 кабін для паспортного контролю, а також 7 пунктів контролю безпеки.

Термінал «F» налічує 30 стійок для реєстрації з системою зважування багажу та подачі, 2 стійки прикордонного контролю і 1 стійку з негабаритним багажем. Сама зона реєстрації також забезпечена Web-кіосками, завдяки яким пасажир може зареєструватися самостійно для прискорення процесу реєстрації.

Термінал «D» налічує 60 стійок реєстрації та 6 для Web-реєстрації, 18 пунктів контролю, 28 кабін паспортного контролю. Для зручностей, в терміналі встановлені ескалатори, ліфти і травелатора. Також термінал містить VIPзал, для найвимогливіших цінителів комфорту.